🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
🚀 Машинка для стрижки волосся і потилиці, Чоловічий тример для окантовки, Підстригальна машинка KI-30
🔹 Працювати з машинкою для стрижки волосся Gemei GM 811 дуже просто та зручно. Завдяки чотирьом насадкам, що знімаються, за допомогою такого приладу можна обстригти волосся до необхідної довжини (3, 6, 9, 12 мм). Леза виготовлені з міцної нержавіючої сталі, при цьому вони не будуть затуплятися протягом тривалого періоду. За допомогою спеціальної щітки можна очистити леза від забруднень. Для роботи пристрою достатньо підключити до побутової електричної мережі. Відмінна риса моделі полягає у практично повній відсутності різних шумів. Таким чином, працювати з пристроєм буде максимально комфортно.
🔹 Професійна машинка для стрижки волосся Gemei GM 811 – це ідеальне поєднання якості, довговічності та доступної ціни. З її допомогою ви зможете досягти ідеальної зачіски в домашніх умовах.
🔹 Характеристики:
- • Насадки: насадка-гребінь (4 шт.);
- • Установки довжини стрижки: 3; 6; 9; 12 мм;
- • Модель: GM 811;
- • Ширина ножа: 4,5 мм;
- • Матеріал лез: нержавіюча сталь;
- • Особливості: низький рівень шуму.
- • Харчування: мережа;
- • Максимальне значення довжини волосся: 12 мм;
- • Тип: машинка для стрижки;
- • Колір: чорний;
- • Виробник: Gemei;
- • Тип встановлення довжини: знімні насадки;
- • Тип двигуна: вібраційний;
- • Тип управління: повзункове;
- • Потужність: 9 Вт;
🔹 Комплектація:
- • 4 насадки;
- • Щітка для чищення;
- • гребінець;
- • Ножиці.
- • Машинка для стрижки GM 811;

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Товар | Професійна машинка для стриження волосся, Електрична машинка для стриження з насадками KI-30 |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 498 ₴


