Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📝 Сумки-месенджери поштарки, Наплічний месенджер, Барсетка чоловіча через плече, Сучасний месенджер EU-48
📝 Чоловіча шкіряна сумка-месенджер з натуральної шкіри флотар.
🔹 Стильна та компактна сумка-месенджер, виготовлена з натуральної італійської шкіри флотар, стане надійним супутником у щоденному житті. Завдяки якісній металевій фурнітурі та регульованій міцній стропі, аксесуар поєднує в собі довговічність і комфорт.
📝 Характеристики:
- ☑️ Розмір: 20 × 15 × 6 см
- ☑️ Ремінь: текстильна стропа, що регулюється по довжині
- ☑️ Матеріал: натуральна італійська шкіра флотар
- ☑️ Фурнітура: міцна металева
📝 Кількість кишень:
- ☑️ 3 внутрішні (1 на блискавці та 2 відкритого типу)
- ☑️ 3 зовнішні (зручні для швидкого доступу)
- ☑️ Загалом – 6 функціональних відділень
📝 Переваги:
- ☑️ Добре тримає форму навіть при щоденному використанні
- ☑️ Практичний аксесуар для телефону, документів, ключів та дрібних речей
- ☑️ Ідеально підійде як гарний подарунок або як стильне доповнення до вашого образу
- ☑️ Компактна, але дуже містка модель
- ☑️ Поєднання преміальної шкіри та якісної фурнітури


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип застежки | Замок |
| Товар | Сумка ділова для документів, Чоловічі сумки месенджери, Чоловічий месенджер практичний EU-48 |
- Ціна: 613 ₴










