Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🏆 Машинка для стрижки короткої стрижки, Перезаряджається набір для волосся Тример бездротовий VU-56
👉 Машинка для стрижки 5в1 Geemy GM-853– це практична, надійна та якісна машинка для стрижки волосся, яка допоможе створити стрижки різної довжини.
👉 Це професійний набір для особистої гігієни для чоловіків і жінок, що містить все в одному мультистайлері.
👉 Професійний набір для стрижки може надати вам повний контроль над своїм зовнішнім виглядом, оснащений 6 змінними насадками: для стрижки – головкою для стрижки волосся/триммером бороди/бритвою для волосся/триммером для носа/триммером для брів. Один пристрій забезпечує зручну стрижку всього тіла.
👉 Особливості машинки для стрижки:
- ⭐ Ергономічний дизайн;
- ⭐ Виготовлена з якісних та міцних матеріалів;
- ⭐ Можливість автономної роботи.
- ⭐ Компактність;
- ⭐ Багатофункціональність;
👉 Характеристики машинки для стрижки:
- ⭐ Довжина мережевого шнура: 1.4 м;
- ⭐ Щітка для чищення: Так;
- ⭐ Кількість насадок: 6;
- ⭐ Ширина леза: 40 мм;
- ⭐ Регулювання рухливості блоку для гоління: Так;
- ⭐ Час автономної роботи: 60 хв;
- ⭐ Тип живлення: Мережа 220 В;
- ⭐ Час заряджання: 8 годин;
- ⭐ Захисна кришка: Так;
👉 Комплектація:
- ⭐ Кабель живлення.
- ⭐ Упаковка.
- ⭐ Щітка для чищення.
- ⭐ Насадки – 6 шт.
- ⭐ Машинка для стрижки 5в1.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 6 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Акумуляторна машинка для стриження та укладання волосся Geemy GM-853, Домашні машинки для стриження VU-56 |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 729 ₴










