🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🛡️ Машинка для стрижки з насадками бездротова MAGIO MG-186, Машинка для стрижки волосся і гоління IF-27
⚡ Машинка для стрижки волосся MG-186 дозволяє не тільки економити час, уникаючи черг та візитів до перукаря, а й у будь-який момент коригувати зачіску. Такий аксесуар буде просто незамінним для тих, хто хоче виглядати бездоганно. Він має стильний дизайн та зручний у використанні. Потужний, але тихий двигун працює ефективно і без вібрацій. Леза з алмазоподібним вуглецевим покриттям дозволяють машинці добре виконувати свою роботу. Покриття з алмазоподібного вуглецю зменшує тертя, забезпечує високу зносостійкість та стійкість до стирання.
⚡ Ергономічна ручка верстата добре лягає в руку, що дозволяє комфортно працювати. Закруглені леза та гребені плавно ковзають по шкірі, не дряпаючи її, тому кожна стрижка буде безпечною та приємною. Леза можна чистити після використання за допомогою щіточки, що додається. У комплекті до цієї моделі ви знайдете 4 гребені, які дозволяють регулювати довжину волосся від 3 до 13 мм відповідно. Легка та компактна, ця сімейна машинка для стрижки волосся дуже зручна у використанні та підходить як для дорослих, так і для дітей. У набір також входить щіточка для чищення та олія.
- ☑️ Час безперервної роботи, хв: 21
- ☑️ Тихий шум: Так
- ☑️ Можливість роботи під час заряджання: Так
- ☑️ Потужність, Вт: 5
- ☑️ Матеріал леза: Леза з алмазоподібним вуглецевим покриттям
- ☑️ Регулювання довжини зрізу: 0,8 мм, 1,2 мм, 1,6 мм, 2 мм
- ☑️ Форсунки: 3 мм, 6 мм, 10 мм, 13 мм
- ☑️ Індикатор батареї: LED
- ☑️ Тип акумулятора: Lithium
- ☑️ Обладнання: Насадки (4 шт.), Олія, Щітка, Кабель, Сумка для транспортування
- ☑️ Знімні леза для легкого очищення: Так
- ☑️ Час заряду акумулятора, год: 3


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 13 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Машинка для стриження волосся міцна MAGIO, Професійний бездротовий тример, Тример бездротовий IF-27 |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 1 029 ₴








