🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔎 Потужна настільна плита для дому, Плита для приготування страв Портативна електро PM-69
🔹 Електроплита двоконфоркова Rainberg RB-008 – справжня знахідка для людей, які цінують свій час.
Відкриті нагрівальні спіралі, кожна потужністю 3500Вт, забезпечують миттєвий розігрів та швидке приготування їжі вдома та на дачі. Вбудовані термостати підтримують заданий режим приготування їжі. П’ять режимів потужності для кожної конфорки.
🔹 Компактна електроплита в елегантному дизайні — відмінне рішення як як додаткова варильна панель на дачі або в будинку, так і в якості окремої електричної плити на невеликій кухні. Проста та зручна в експлуатації з подвійною варильною панеллю. Кожна плита настроюється індивідуально — можна використовувати дві пластини разом чи окремо. Ця модель оснащена захистом від перегріву, не ковзними гумовими ніжками для безпечного використання.
- 🔹 обладнана захистом від перегріву;
- 🔹 автоматичні вбудовані термостати підтримують заданий температурний режим приготування їжі;
- 🔹 легко чиститься та миється.
- 🔹 класичний дизайн для сучасної кухні;
- 🔹 п’ять режимів потужності для кожної конфорки;
- 🔹 температура регулюється яскравістю світла;
- 🔹 наявність двох незалежних конфорок;
- 🔹 Живлення: мережа 220-240V/50-60Hz
- 🔹 Нагрівальний елемент: спіральні
- 🔹 Кількість конфорок: 2
- 🔹 Колір: сірий.
- 🔹 Діаметр диска: 155 мм.
- 🔹 Вага: 2.4 кг.
- 🔹 Розміри (Д/Ш/В): 43x24x7 см.
- 🔹 Матеріал варильної поверхні: емаль
- 🔹 Тип: кухонна плита
- 🔹 Потужність: 3500W (2x1750W)
- 🔹 Довжина кабелю живлення: 55 см.
- 🔹 Електроплита Rainberg RB-008
- 🔹 Комплект ніжок: 4 шт.
- 🔹 Картонна упаковка (45x26x7.5 см.).


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Зручна плита для кухні Rainberg RB-008 3500 Вт, Плита побутова двокомфоркова для готування їжі PM-69 |
- Ціна: 861 ₴










