Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔥 Господарський пилосос для дому, Контейнерний пилосос без мішка для збору пилу Якісний JT-44
💡 Пилосос Rainberg 3500W зібрав у собі всі найкращі якості контейнерних пилососів.
- ⭐ Зручний у використанні
- ⭐ Хромована труба
- ⭐ Низький рівень шуму
- ⭐ Об’ємний пилозбірник;
- ⭐ Потужний двигун
- ⭐ HEPA фільтр (високоефективний фільтр для очищення повітря)
💡 Характеристики:
- ⭐ Автоматичне змотування шнура
- ⭐ Довжина шнура 3,2 м
- ⭐ Потужність двигуна 3500 W
- ⭐ Тип щітки / Насадка : Комбі , щілинна насадка
- ⭐ Додаткова насадка
- ⭐ Телескопічна складна трубка з полірованого металу
- ⭐ Система циклон-мийний контейнер(без мішка)
- ⭐ Індикатор наповнення пилозбірника
- ⭐ Потужність всмоктування 600 Вт.
- ⭐ Плавне регулювання потужності на корпусі
- ⭐ Обертання шланга на 360 градусів з повітряним потоком на ручці
- ⭐ Ніжний перемикач On / Off: Так
- ⭐ Пилосос із колбою об’ємом 3.5 л.
- ⭐ Високоефективна маневрена щітка


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Пилосос циклонний без мішка для пилу, Вакуумний контейнерний пилосос для дому мийний циклонний JT-44 |
- Ціна: 2 400 ₴










