🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
🛡️ Соковитискач для фруктів та овочів Adler AD 4132 800Вт FZ-91
📌 Функціональний та компактний соковитискач потужністю 800 Вт дозволяє готувати соки з фруктів та овочів. Завдяки розширеним функціям приготування корисних та свіжих соків будинку стає надзвичайно простим і приємним. Фільтрація відбувається через тонкий фільтр із нержавіючої сталі, який затримує тверді частинки. Таким чином, у контейнер, що входить у комплект, потрапляє лише сік, що містить найбільшу кількість вітамінів. М’якуш і залишки насіння поділяють у другу ємність ємністю 1,5 л. Adler AD 4132 – соковитискач, що відповідає всім потребам сучасної кухні. Його ефективність, простота використання та швидке очищення роблять його ідеальним вибором для всіх, хто цінує здоровий спосіб життя. Вибирайте Адлер АТ 4132 та насолоджуйтесь свіжими соками, повними вітамінів, щодня!
- ➕ Електроживлення: 220-240 В~ 50/60 Гц.
- ➕ Колір шнура живлення: чорний
- ➕ 3-ступінчастий перемикач
- ➕ Максимальна потужність 800 Вт
- ➕ Тип штекера: C
- ➕ Миттєво вичавлює сік із цілих яблук, моркви та інших фруктів.
- ➕ Виготовлений із нержавіючої сталі найвищої якості
- ➕ Блокування від запуску неправильно зібраного пристрою
- ➕ Довжина шнура живлення: 105 см.
- ➕ Швидке та легке очищення — всі компоненти, крім моторної частини, можна мити в посудомийній машині.
- ➕ Тонкий фільтр із нержавіючої сталі для бархатистого соку
- ➕ Контейнер для м’якуша ємністю (1,5 л)
- ➕ Колір: чорний.
- ➕ Контейнер для соку в комплекті (0,45 л)
- ➕ Висока довговічність
- ➕ Отвор для цілих фруктів та овочів діаметром 65 мм.
- ➕ Стійка, нековзна підстава – присоски.
- ➕ Номінальна потужність 400 Вт
- ➕ Злив соку за допомогою системи NON-DRIP.
- ➕ Леза з титановим покриттям

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 1.5 л |
| Об'єм резервуара для соку | 0.45 л |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Відцентрова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Соковижималка для фруктів і овочів Adler AD 4132 800 Вт FZ-91 |
- Ціна: 1 852 ₴



