🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🏆 Машинка для стрижки волосся з акумулятором, Модний машинка для стрижки волосся Тример скронь SK-45
💎 Машинка для стрижки волосся V-949 — це професійне обладнання, яке забезпечить ідеальний результат стрижки в домашніх умовах. Ця машинка відрізняється відмінною якістю та надійністю, забезпечуючи комфортне та ефективне використання. Завдяки зручному дизайну та високій продуктивності, ви зможете легко створювати різноманітні зачіски та доглядати за своїм волоссям самостійно. Вона оснащена гострими лезами з високоякісної сталі, які забезпечують чіткий та рівний результат стрижки без подразнення шкіри. Машинка V-949 ідеально підходить як для використання вдома, так і професійних салонах краси. Насолоджуйтесь комфортом та професійною якістю догляду за волоссям з машинкою для стрижки волосся V-949.
- ✅ Світлодіодний цифровий дисплей
- ✅ Час використання: 180 хвилин
- ✅ Тип леза: лезо з нержавіючої сталі
- ✅ Леза з нержавіючої сталі з відмінною продуктивністю різання, проста в експлуатації
- ✅ Напруга: 100-240 В, 50/60 Гц
- ✅ Метод очищення: повне миття корпусу
- ✅ Потужність: 5 Вт
- ✅ Час заряджання: 1,5 години
- ✅ Рівень водонепроникності: IPX6
- ✅ Метод заряджання: заряджання через USB
💎 Комплектація:
- ✅ Розрахунок
- ✅ Насадка + насадка для вух та носа
- ✅ Щітка для чищення
- ✅ Кабель живлення
- ✅ Машинка для стрижки
- ✅ Олія


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна довжина підстригання | 4 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час автономної роботи, хв | 300 |
| Час заряджання акумулятора, хв | 150 |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок у комплекті | 5 |
| Кількість параметрів довжини стриження | 4 |
| Насадки | 1; 2; 3 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стать | Жіночі; Чоловічі |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Машинка для стриження на акумляторна VGR V-949, акумуляторна універсальна машинка для стриження SK-45 |
| Колір | Синій |
- Ціна: 607 ₴










