🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🛡️ Плита побутова двоконфорочна Domotec, Електроплита настільна від мережі, Портативна плита для кухні EB-92
✨ Не у кожного є можливість та необхідність встановлення повноцінної плити. Для економії місця, електроенергії та бюджету можна придбати невелику плиту без духовки. Така плита стане чудовим рішенням для літнього дачного будинку. За допомогою такого компактного кухонного приладу, як Domotec MS-5822, ви зможете легко приготувати собі їжу на поточний день. Плиту Domotec MS-5822 можна легко транспортувати в будь-яке відповідне місце, адже її працездатність залежить виключно від наявності мережі електроживлення. Плита має одну конфорку, зі спіральним нагрівальним елементом. Регулювати працездатність плити можна за допомогою механічного перемикача.
Емалеве біле покриття плити Domotec MS-5822 додає їй привабливості в очах тих користувачів, які віддають перевагу класичному оформленню побутових приладів.
✨ Характеристики:
- 🔘 Діаметр нагрівальної платформи: 155 мм;
- 🔘 Прогумовані ніжки;
- 🔘 Регульований термостат на кожну конфорку;
- 🔘 Надійне покриття, зручне для чищення;
- 🔘 Харчування: 220V;
- 🔘 Світлова індикація роботи;
- 🔘 Кількість режимів: 5;
- 🔘 Потужність конфорки: 1000 Вт*2 шт;
- 🔘 Управління: механічне;
- 🔘 Покриття робочої поверхні: емаль;
✨ Комплектація:
- 🔘 Електропліта Domotec MS-5822;
- 🔘 Інструкція;
- 🔘 Упаковка.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Електрична кухонна плита з двома комплектами Domotec, Настільна плити для кухні EB-92 |
- Ціна: 674 ₴










