🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


📦 Набір для стрижки з зарядкою DOMOTEC, Машинка для стрижки короткої стрижки Набір машинок OA-66
✨ Машинка для стрижки волосся Domotec MS-3303 дасть можливість підстригтися або підрівняти довжину волосся тоді, коли вам зручно, заощаджуйте час і гроші. Машинка проста у використанні та дозволяє в домашніх умовах створити будь-яку зачіску. Леза зроблені з нержавіючої сталі та забезпечують точність та акуратність контуру стрижки.
✨ Прилад має потужність 12 Вт і працює від мережі 220 В, має шнур довжиною 1,5 м і зручну петлю для підвішування.
✨ Для використання цього пристрою не потрібно мати професійні навички перукаря.
✨ У комплекті є чотири знімні гребені для регулювання довжини стрижки, тонка гребінець, ножиці, щітка для чищення лез, масло для машинки, захисний пристрій для лез, інструкція.
✨ Характеристики:
- ☑️ Мінімальна довжина стрижки: 1 мм;
- ☑️ Для волосся будь-якої довжини та будь-яких стилів зачіски;
- ☑️ Захисна кришка: Так;
- ☑️ Ріжучі леза з нержавіючої сталі;
- ☑️ Тип живлення: Мережа 220 В;
- ☑️ Петля для підвішування;
- ☑️ Максимальна довжина стрижки: 12 мм;
- ☑️ Матеріал лез: Нержавіюча сталь;
- ☑️ Напівпрофесійна;
- ☑️ Ширина леза: 45 мм;
- ☑️ Вага: 0.3 кг;
- ☑️ Колір корпусу: Сріблясто-чорний;
- ☑️ Розміри: 50 х 180 х 40 мм;
- ☑️ Можливість регулювання довжини зрізаного волосся;
- ☑️ Щітка для чищення: Так;
- ☑️ Кількість насадок: 4;
- ☑️ Довжина мережевого шнура: 1.5 м.
- ☑️ Потужність: 12 Вт
✨ Комплектація:
- ☑️ Інструкція.
- ☑️ Тонке гребінець;
- ☑️ Ножиці;
- ☑️ Щітка для чищення лез;
- ☑️ Захисний пристрій для лез;
- ☑️ Масло для машинки;
- ☑️ 4 знімні гребені;


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Виробник | Domotec |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Машинка для стриження волосся з професійними ножами DOMOTEC MS-3303, Тример із насадками різної довжини OA-66 |
| Колір корпусу | Бежевий |
- Ціна: 291 ₴










